Hrvatski---Apartmani Hrvatska

English---Apartments Croatia Dalmatia

Slovenian---Apartmaji Hrvaška

Apartmány Chorvátsko

Romanian - Apartamente Croatia

appartementen/Zimmer in Tribunj und Vodice  -  Kroatien DalmatienItalian - Croazia Dalmazia Vodice, Tribunj

Polish - Wakacje w Chorwacji

French - Croatie Dalmate

CHORVATSKO

CHORVATSKO (DALMACIA)

RIVIERA ŠIBENIK
-Vodice
-Tribunj
-Jadrija


Národný Park Krka
Národný Park Kornaty
Národný Park Krka-Visovac
Šibenik
Vodice - CROATIA / CHORVÁTSKO DALMÁCIA VODICE - apartmány, izby

 

---INTERESTING LINKS ---EXCHANGE

 

 

CHORVATSKO (DALMACIA)

RIVIERA ŠIBENIK
-Vodice apartmany
-Tribunj apartmany
-Jadrija

 

 

 

 

 

 

Jadranské more dovolenka v Chorvátsku. Chorvátsko ubytovanie v súkromí, apartmány prenájom apartmánov rezervovanie leto izby rezervácie izby cenník .HOTEL RIVIÉRA maríny marína stredná Dalmácia severná Dalmácia, južná Dalmácia, stredný Jadran, súkromné ubytovanie. Destinácia / cieľ cesta cesty špeciality letná dovolenka región / oblasť šibenik , šibenický /šibenická nájsť apartmán pláž súkromie lacná dovolenka národný park foto album foto galéria Dalmácia ubytovanie mediterán nájsť Chorvátsko letná dovolenka domy chorvátskych chorvátskym.

Apartmány a izby Chorvatsko

APARTMÁNY A IZBY CHORVATSKO

 

Riviéra Šibenik (Stredná Jadran | Severná Dalmácia)

Jadrija, Tribunj, Vodice, Krka, Kornati

JADRIJA Jadrija>>

 

PHOTO JADRIJA photo Jadrija >>

JADRIJA

 

UBYTOVANIE JADRIJA >>

Apartmány, izby Jadrija:
Curko
Hotely Jadrija:
/
Tábor Jadrija:
/

 

 

TRIBUNJ Tribunj >>

Ak na strednom Jadrane existuje miesto, v ktorom cítiť vôňu starej Dalmácie a ktoré zároveň ponúka moderný štandard, je to Tribunj.
Hoci sa už dávno otvorila cestovnému ruchu, Tribunj je aj dnes rybárskou dedinou. Gurmánom sú dobre známe tribunjské rybie reštaurácie a lode, ktoré sa po návrate z rybolovu priväzujú na miestnom prístavnom móle a vytvárajú atmosféru, ktorá je v mnohých pobrežných oblastiach už len dávnou minulosťou. Na jeseň prístav spestrujú sudy prichystané na domáce víno a život tribunjských rybárov a poľnohospodárov sa premiestňuje do vinohradov a olivových hájov. Tribunjská oblasť je zvlášť známa svojím vínom a olivovým olejom.V 15. storočí bol vybudovaný malý most, ktorý spojil starú dedinu s pobrežím. Vo veľkej miere sa zachoval konglometer starej architektúry nahustenej na malom ostrovčeku.Dejiny Tribunje sú úzko späté s výstavbou kostolíka zasväteného patrónovi, sv. Mikulášovi v 17. storočí. Odtiaľ je dodnes nádherný váhľad do okolia. Pod ním sa nachádza borovicový háj, pláž Zamalin a o niečo ďalej prírodné pláže Sovlja a Bristak.

Čo teda ponúka dnešná Tribunj svojim hosťom?V izbách a aprtmánoch 1830 postelí, v maríne 260 miest pre lode a v obnovenom niekdajšom kostole knižnicu a internetové centrum.Je tu pošta, banka a Turistická kancelária.V širokom okolí sú známe letne tribunjské slávnosti: Rybárska noc, Somárske preteky a Pohár Tribunje v chytaní rýb udicou v auguste.

PHOTO TRIBUNJ photo Tribunj >

TRIBUNJ

 

UBYTOVANIE TRIBUNJ >>

Apartmány, izby Tribunj:
Cvitan
Hotely Tribunj:
/
Tábor Tribunj:
/

 

VODICE Vodice>>

Vodice majú najrozvinutejšiu turistickú ponuku na šibenickej riviére. Nájdete tu hotelové komplexy, marínu, autokempingy. Na pobreží širokej zátoky sú umiestnené pláže, z ktorých je najznámejšia Plava plaža, ktorá sa rozprestiera až po Tribunj.

PHOTO VODICE photo Vodice >>

VODICE

 

UBYTOVANIE VODICE >>

Apartmány, izby Vodice:
/
Hotely Vodice:
/
Tábor Vodice:
/

 

N.P. KRKA National Park Krka>>

NP Krka bol vyhlásený za národný park roku 1985. Nachádza sa na území šibenicko-kninskej župy a jeho rozloha je 109 km2 popri toku rieky Krky. Táto rieka je dlhá 72 km, vrátane ponoreného ústia, a svojou dĺžkou je 22. rieka v Chorvátsku.V rieke Krke žije 18 druhov rýb, z toho 10 endemických, čo ju zaraďuje medzi prírodné pamiatky najvyššieho stupňa. V parku žije 860 druhov rastlín.
Viac na www.npkrka.hr

PHOTO N.P. KRKA foto Krka
>>

KRKA

 

UBYTOVANIE KRKA >>

Apartmány, izby Krka:
/
Hotely Krka:
/
Tábor Krka:
/

 

N.P. KORNATI National Park Kornati>>

Pre výnimočnú krásu prírodnej scenérie, zaujímavú geomorfológiu, veľkú členitos ť pobrežia a najmä pre mimoriadne bohaté biocenózy morského ekosystému bola v roku 1980 väčšia časť Kornatského akvatória vyhlásená za národný park.NP Kornaty sa rozprestiera na ploche približne 220 km2 a jeho súčasťou je spolu 89 ostrovov, ostrovčekov a útesov a približne 238 km pobrežnej čiary. Okrem tohto relatívne vysokého počtu ostrovov, časť parku, ktorú tvorí pevnina predstavuje len menej ako ¼ z celkovej plochy, zatiaľ čo zvyšok patrí morskému ekosystému.
Viac na www.kornati.hr

PHOTO N.P. KORNATI foto Kornati>>

KORNATI

 

UBYTOVANIE KORNATI >>

Apartmány, izby Kornati:
/

 


Prikaži croatia na većoj karti


apartmány Chorvátsko - apartmány Dalmácia

CHORVATSKORiviera Sibenik - Croatia

Riviera Sibenik - Croatia

Riviera Sibenik - Croatia

Riviera Sibenik - Croatia

Riviera Sibenik - Croatia

Riviera Sibenik - Croatia

Riviera Sibenik - Croatia

Riviera Sibenik - Croatia

Riviera Sibenik - Croatia